ورود / عضویت

LOGIN_TO_YOUR_ACCOUNT

MOD_BT_LOGIN_USERNAME
MOD_BT_LOGIN_PASSWORD
BT_REMEMBER_ME

CREATE_AN_ACCOUNT

BTL_REQUIRED_FIELD
MOD_BT_LOGIN_NAME
MOD_BT_LOGIN_USERNAME
MOD_BT_LOGIN_PASSWORD
MOD_BT_VERIFY_PASSWORD
MOD_BT_EMAIL
MOD_BT_VERIFY_EMAIL
آژانس هوایی رز آبی
Slider

درباره ما

شرکت فنی مهندسی آرت لند در سال 1390 بعنوان مشاور در زمینه اجرا، طراحی، نظارت و بازسازی پروژه های مختلف ساختمانی شروع به فعالیت نموده و توانسته است اعتماد شرکت های معتبر داخلی و بین المللی در زمینه های فوق الذکر را جلب نماید. شرکت آرتلند هم اکنون با تکیه بر تجارب نیروهای متخصص خویش در زمینه طراحی و اجرای پروژه های بازسازی - طراحی و اجرای پروژه ای کناف - طراحی، نظارت و اجرای پروژه های ساختمانی (صفر تا صد) - طراحی و اجرای پروژه های دکوراسیون داخلی توانسته است بیش از 500 پروژه کوچک و بزرگ را با موفقیت به سرانجام برساند. 

کابینت آشپزخانه

مجموعه آرت لند با بهره گیری از کادری متخصص و مجرب، اهداف متعالی خود را که طراحی و تولید کابینت آشپزخانه با کیفیت به منظور تامین خواسته مشتریان و آشنا کردن آنها با محصولات به روز دنیا می باشد ،مبنا و اصول کار حرفه ای خود قرار داده است.

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری یکی از فاکتورهای مهم در طراحی فضاهای اداری است. محیط کاری یکی از مهم ترین شاخص های تاثیرگذرار بر بهره وری سازمان است. یک فرصت برای الهام بخشیدن به پرسنل و محرک کسب و کار شما است.

کمد دیواری

طراحی کمد دیواری اتاق خواب در بسیاری از موارد از اهمیت بالایی برخوردار بوده است . فرقی نمی کند اتاق خواب شما کوچک است یا بزرگ، طراحی کمد دیواری یکی از الزامات و امتیازات بزرگ یک اتاق خواب محسوب می شود 

بازسازی و اجرای ساختمان

اقدام اولیه برای شروع این فرآیند آماده کردن طرحی از ایده ها و نیازهای ذهنی شما می باشد. بایستی به طور کامل به آنچه نیاز دارید و مورد دلخواه شماست فکر کنید و از جوانب مختلف بررسی نمایید تا در نهایت طرحی دلخواه و مورد پسند حاصل کار باشد.

احتیاج به مشاوره و راهنمایی دارید ؟

۰۹۱۲۱۹۴۶۷۴۶

۰۹۱۲۵۱۹۰۵۹۹